Kostiumowa Zabawa Choinkowa z Mikołajem

W dniu 20 stycznia 2013 r. z dziesięciominutowym opóźnieniem tj. o godzinie 15:10 rozpoczęła się kostiumowa zabawa choinkowa dla dzieci członków: IPA Region Bieszczadzki, IPA Region Przemyśl oraz członków dzieci NSZZ Komendy Oddziału Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej i Komendy Miejskiej w Przemyślu.

 

W zabawie uczestniczyło w sumie 100 osób, w tym 39 dzieci w wieku od 3 do 11 lat.

Przybywających na zabawę małych gości, w progu witali organizatorzy spotkania.

Zabawa została przygotowana przez animatorów ze znanego nam już Teatru „BAZYLART”. Tegorocznym tematem przewodnim spotkania najmłodszych była „Bajkowa podróż dookoła świata”.

Dzieci skorzystały z okazji czasu Karnawału i uczestniczyły w balu, poprzebierane za swoich ulubieńców.

Po obejrzeniu bajki i krótkiej przerwie przeznaczonej na poczęstunek pączkiem, ciasteczkami oraz napojami ciepłymi i zimnymi rozpoczęła się wspólna zabawa.

Nie zabrakło również konkursów, w których zdecydowany prym wiodły dzieci, oraz drobnych nagród dla zwycięzców.

Kulminacyjnym punktem spotkania było przybycie Świętego Mikołaja,                            który wszystkie dzieci osobiście obdarował paczkami i chętnie pozował do wspólnych zdjęć. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i około godziny 18.00 musieliśmy się pożegnać, mając nadzieję, że za rok znów się spotkamy.

W tym miejscu należą się szczególne podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia tej wspaniałej imprezy.

 

Tekst i foto: ZW