Szkolenie z bezpiecznego użytkowania broni i strzelania
Zapraszamy na szkolenie z bezpiecznego użytkowania broni i strzelania. Zachęcamy do udziału w szkoleniu i doskonaleniu strzelania dla członków IPA Region Bieszczadzki i rodzin. Szkolenie prowadzą instruktorzy strzelectwa – prowadzący strzelanie. 10 osób w grupie / własna broń i amunicja LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ – Strzelnica BiOSG Termin: 21 czerwca 2026 r. I […]
Czytaj dalej ...








