ZAKOŃCZENIE I TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH

W dniu 08 sierpnia 2010 r. przy przepięknej pogodzie udało się zakończyć I Turniej Siatkówki Plażowej Służb Mundurowych zorganizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Bieszczadzki w Przemyślu oraz Związki Zawodowe Funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Patronat honorowy nad Turniejem objęli:
Prezydent Miasta Przemyśla – Pan Robert CHOMA
Komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej – płk SG Dominik TRACZ

Rozgrywki w dniu 24 lipca 2010 r. przerwała pogoda i nie dało się przeprowadzić najważniejszej części – meczy finałowych. Przypominamy, że w turnieju wzięło udział 19 zespołów reprezentujących Policję, Izbę Celną, 21 Brygadę Strzelców Podhalańskich, Więziennictwo, Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej oraz gościnnie drużynę z Urzędu Marszałkowskiego.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce
Piotr GÓRSKI – Izba Celna
Robert STEFANOWICZ – ZK Medyka

II miejsce
Piotr IWASIECZKO – 21 Brygada Strzelców Podhalańskich
Henryk ZAWADZKI – 21 Brygada Strzelców Podhalańskich

III miejsce
Daniel SZEREMETA – Policja Ustrzyki Dolne
Tomasz IWAŃCZYK – Straż Graniczna

Podczas uroczystego zakończenia każdy z zawodników z miejsc 1-3 otrzymał dyplom, medal, puchar, kupon do zrealizowania w sklepie sportowym oraz upominek od firmy kosmetycznej AVON.

Turniej sędziowali: Ryszard AMAROWICZ oraz Jan BUĆ

Organizatorzy składają podziękowania wszystkim tym, których pomoc umożliwiła przeprowadzenie rozgrywek oraz zawodnikom za liczne reprezentowania służb mundurowych z województwa podkarpackiego.
Podziękowania również dla sponsorów:
– POLBANK EFG
– AVON
– Pizzeria JOKER

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowisk mundurowych, organizatorzy w roku następnym planują zorganizować drugą edycję turnieju.