Wyjazd do Rzeszowa z dziećmi z Ukrainy

Wyjazd do Rzeszowa z dziećmi z Ukrainy

Poniedziałkowy pobyt ukraińskich dzieci na terenie naszego województwa rozpoczęło spotkanie z prezydentem Przemyśla Robertem Chomą, który przywitał naszych młodych gości i obdarował słodką niespodzianką. Jako wyraz wdzięczności za pomoc w organizacji pobytu komendant BiOSG przekazał podziękowania na ręce włodarza miasta.

Kolejny punktem programu była wizyta w urzędzie marszałkowskim w Rzeszowie. Dzięki uprzejmości pana marszałka i pani wicemarszałek mogliśmy zwiedzić jedno z najważniejszych miejsc naszego województwa.

Dzięki życzliwości p. Marcina Garlaka popołudnie spędziliśmy na grze w kręgle w rzeszowskiej kręgielni GALAKTYKA, którą wszystkim gorąco polecamy!

W programie nie zabrakło czasu na wizytę w sklepach Decathlon i Martes w galerii Plaza, które zaopatrzyły nas na jutrzejszy wyjazd na basen w Lesku. Serdecznie dziękujemy za przekazane stroje sportowe!

Na zakończenie wizyty w Rzeszowie, przy ryku silników z piskiem opon bawiliśmy się na torze kartingowym. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do Przemyśla nabrać sił przed kolejnymi atrakcjami, jakie we wtorek czekają na nas w Lesku i Polańczyku.