Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Komendanta BiOSG

Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Komendanta BiOSG

W dniu 19.08.2016r. na plaży miejskiej w Przemyślu rozegrany został Turniej siatkówki plażowej o Puchar Komendanta Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Do rywalizacji zgłosiło się 15 zespołów dwuosobowych reprezentujących Placówki Straży Granicznej i Wydziały Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. Turniej został przeprowadzony „systemem brazylijskim” zespół odpadał z rywalizacji po dwóch przegranych meczach. Wszystkie mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów , przy remisie 1:1 rozgrywany był tie-break.

Po zaciętej rywalizacji I miejsce i tym samym Mistrzem Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej została para por. SG Tomasz SZEREMETA i sierż. SG Lucjan FAKADEJ (PSG WOJTKOWA).

  • II miejsce – mjr SG Tomasz SKAWIŃSKI i kpr. SG Krzysztof SIKORA (PSG WETLINA)
  • III miejsce – por. SG Marek SAMEK i sierż. SG Irmina SIKORA-KOŁODZIEJ (Wydział Kadr i Szkolenia)
  • IV miejsce –mł.chor. SG Jarosław WIRTH i sierż. SG Maciej ŻÓŁKIEWICZ (Komenda Oddziału)

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, najlepsze zespoły otrzymały statuetki i nagrody rzeczowe, które wręczał Komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej płk SG dr Piotr PATLA wspólnie z Panią Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia ppłk SG Dorotą HOP-TRYKSZA oraz Przewodniczącym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy BiOSG kpt. SG Bartłomiejem GALANTYM.

Organizatorem Turnieju i fundatorem nagród był Wydział Kadr i Szkolenia BiOSG wspólnie z Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy BiOSG oraz IPA Region Bieszczadzki.

Podczas Turnieju sędziowali:

  • Lila Trelska
  • Agnieszka Galanty
  • Leszek Grzegorzak

DSC_0254

Zdjęcie 1 z 8