MIKOŁAJ 2009

W dniu 13 grudnia 2009 r. Region Bieszczadzki IPA w Przemyślu wspólnie ze Związkami Zawodowymi Funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zorganizował zabawę mikołajkową dla dzieci.

Zabawę prowadzili aktorzy Teatru BAZYL z Radymna. Dzieci w ich towarzystwie bawiły się bardzo dobrze.
Po zabawie a w czasie oczekiwania na przyjcie najważniejszego gościa, dzieci przejawiły bardzo duże zainteresowanie malowaniem twarzy. Ustawiła się tak ogromna kolejka, że przybycie mikołaja trzeba było „opóźnić”.
Po przybyciu mikołaj wprowadził wśród dzieci niepokój, informując że przybył bez prezentów. Jednak niepewność nie trwała długo i zaczęło się wręczanie oczekiwanych paczek. W tym czasie wiele dzieci składało deklaracje: będę grzeczny, będę wszystko zjadał, nie będę bił kolegów, itp.

Mikołaja mile zaskoczył jeden z chłopców, który specjalnie dla niego wyrecytował wierszyk. Wszyscy nagrodzili chłopca wielkimi brawami. Drodzy rodzice gratulujemy takiego syna.

Na koniec dzieci zrobiły sobie zdjęcie wspólne z mikołajem.

Zdjęcia z imprezy można obejrzeć w galerii.

Za pomoc w organizacji imprezy pragniemy podziękować:

– Teatrowi BAZYL z Radymna za poprowadzenie w sposób profesjonalny zabaw dla dzieci oraz zorganizowanie wręczania prezentów przez mikołaja.

– Zarządowi Podkarpackiej GW IPA za dofinansowanie imprezy dzięki czemu pieniądze od uczestników przeznaczone były wyłącznie na prezenty dla dzieci.

– Prezesowi Podkarpackiej GW IPA kol. Marianowi MAJOWICZOWI za przekazanie upominków przeznaczonych na nagrody dla dzieci w zabawach.

– Oddziałowej Terenowej Organizacji Związkowej NSZZFSG za wspólną organizację.