KS Dovelopres dla chorego Kubusia Dudka z Jasła

KS Dovelopres dla chorego Kubusia Dudka z Jasła

23 września 2015 roku Region IPA Jasło włączył się w organizację charytatywnego pikniku rodzinnego, którego celem była zbiórka pieniędzy na leczenie 5-cio letniego Kubusia Dudka chorego na raka. Piknik się skończył, jednak społeczność IPOWSKA nie spoczęła na laurach. Koledzy z Jasielskiego Regionu IPA wspólnie i innymi ludźmi szczerego serca rozpoczęli zbiórkę od znanych sportowców, muzyków, oraz innych celebrytów różnego rodzaju gadżetów z przeznaczeniem na aukcję i powiększanie środków finansowych potrzebnych na leczenie Kubusia.

W listopadzie do ofiarodawców dołączyły zawodniczki i działacze Klubu Sportowego DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW przekazując na aukcję klubową koszulkę klubową z podpisami zawodniczek drużyny. Klub ten od sierpnia 2015 roku rozpoczął współpracę z Regionami Bieszczadzkim i Przemyskim i bezinteresownie włącza się w nasze działania zarówno sportowe jak i pomocowe. Abyśmy mogli realizować zadania pożytku publicznego w tym w zakresie pomocy charytatywnej potrzebni są ludzie dobrej woli działający w imię dewizy  Naszego Stowarzyszenia – „Servo Per Amikeco” – „ Służyć poprzez przyjaźń”. Cieszymy się, że do grona takich ludzi dołączają działacze i zawodniczki K.S. „DEVELOPRES” w Rzeszowie.

Bieszczadzcy, Przemyscy i Jasielscy IPOWCY życzą zawodniczkom i działaczom Klubu Sportowego DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW zarówno sukcesów sportowych jak i osobistych.

Kuba jest podopiecznym fundacji na rzecz dzieci z chorobą nowotworową „Wyspy Szczęśliwe”, w której zbieramy środki potrzebne na leczenie przeciwciałami anty- GD2.

Jeżeli chcesz wesprzeć Kubę w walce z tą chorobą, możesz wpłacić pieniądze na poniższe konto:

Fundacja Wyspy Szczęśliwe 83 1020 2892 0000 5302 0150 85 22 z dopiskiem „Jakub Dudek”

Wpłaty w zagranicznych walutach prosimy kierować na konto:

PL 83 1020 2892 0000 5302 0150 8522 KOD SWIFT: BPKOPLPW, w tytule przelewu „Jakub Dudek”

koszulka wlid