Dzieci z Ukrainy wypoczywają na Podkarpaciu

Dzieci z Ukrainy wypoczywają na Podkarpaciu

Lesko, Polańczyk, Sanok, Arłamów – to kolejne miejsca na trasie wycieczki dla sierot z rodzin ukraińskich pograniczników, które przebywają na terenie Podkarpacia.

Dzięki uprzejmości pani burmistrz Leska p. Barbary Jankiewicz oraz p. Stanisława Szelążka, prezesa „Sport Lesko” Sp. z o.o przez kolejne dwa dni mogliśmy korzystać z aquaparku. Wizyta w parku wodnym w Lesku to prawdziwa przyjemność przy takich upałach. Serdecznie dziękujemy za życzliwość i miłe przyjęcie!

Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę p. Wojciecha Luberadzkiego, dyrektora Ośrodka Wypoczynkowego Rewita WDW Solina, który umożliwił nam pobyt nad Soliną w Ośrodku. Niezapomnianych wrażeń dostarczył także rejs statkiem „Bryza”.

Dzięki wizycie w sanockim Skansenie mogliśmy poznać realia życia na terenie Podkarpacia ludzi z poprzedniego wieku. Dziękujemy za wspólne zwiedzanie!

Ciekawym doświadczeniem był również udział w treningu hokejowym w sanockiej Arenie. Zawodnicy dostarczyli nam sporej dawki emocji.

Dziękujemy także p. Piotrowi Korczakowi, prezesowi Hotelu Arłamów S.A. za możliwość skorzystania z wspaniałych basenów, boisk sportowych i ścianki wspinaczkowej!